Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Brzeźno Stare – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

88 920 zł988 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładne działki położone w spokojnej i urokliwej wsi Brzeźno Stare, gmina Wągrowiec z doskonałym dojazdem do Wągrowca (ok. 10 km). Teren idealny zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł6 338 m² 31,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż ładną dużą działkę położoną w spokojnej i urokliwej wsi Brzeźno Stare, gmina Wągrowiec z doskonałym dojazdem do Wągrowca (ok. 10 km). Teren idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Laskowo

Laskowo(Brzeźno Stare + 21 km)

164 400 zł1 644 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 130/33 o powierzchni 1644 m 2 w Laskowie, gmina Szamocin. Bardzo dobry dojazd z drogi nr 191 Chodzież- szamocin. Odległość do Szamocina 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Pruśce

Pruśce(Brzeźno Stare + 19 km)

359 000 zł4 368 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż. Działka mieszkaniowo usługowa 4 368 m2. Warunki zabudowy. Pruśce. Przedmiotem sprzedaży jest okazała działka budowlana o pow. 4368 m2, położona w miejscowości Pruśce, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Damasławek

Damasławek(Brzeźno Stare + 12 km)

80 000 zł1 632 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni 1632 m , położoną w spokojnej miejscowości Damasławek w powiecie Wągrowieckim - idealnej dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Gorzewo

Gorzewo(Brzeźno Stare + 18 km)

75 205 zł1 157 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż gm. Mieścisko, gorzewo Przedmiotem oferty są działki budowlane w centrum miejscowości Gorzewo gm. Mieścisko. W sąsiedztwie nowe budynki mieszkalne oraz las.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Kozielsko

Kozielsko(Brzeźno Stare + 12 km)

128 400 zł428 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem - Kozielsko, gm. Damasławek | Jezioro Stępuchowskie Szukasz swojego kawałka natury z dostępem do jeziora? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - działka rekreacyjna na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. 11 Listopada

Wągrowiec(Brzeźno Stare + 10 km)

679 840 zł4 249 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Firma pt Nieruchomości i Finanse oferuje na sprzedaż działkę inwestycyjną znajdującą się na ul. 11 Listopada w Wagrowcu. Działka posiadają dostęp do drogi publicznej. Wydano decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Margonin

Margonin(Brzeźno Stare + 17 km)

56 000 zł1 070 m² 52,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż W margoninie Ta oferta jest dla osób chcących spełnić marzenia o budowie własnego domu! Działka budowlana z możliwością wystąpienia o warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szamocin(Brzeźno Stare + 21 km)

66 880 zł836 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana W szamocinie. - oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 836 m 2 w Szamocinie, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rościnno

Rościnno(Brzeźno Stare + 24 km)

177 891 zł1 379 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działki budowlane, zlokalizowane w miejscowości Róscinno, gm. Skoki, powiat wągrowiecki tylko 40 km od Poznania i Gniezna! Lokalizacja marzeń działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wierzbowa

Wągrowiec(Brzeźno Stare + 10 km)

260 000 zł975 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę położoną w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do centrum, która znajduje się przy ulicy Wierzbowej w Wągrowcu. Oferta unikatowa ze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Brzeźno Stare

Brzeźno Stare,wielkopolskie

200 000 zł1 104 m² 181,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano - rolną o powierzchni 1104m2, położoną w miejscowości Brzeźno Stare, przy drodze wojewódzkiej nr 241. Na działce posadowiony jest budynek gospodarczo-magazynowy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij